Informace pro rodiče nově zapsaných žáků MŠ

Vážení rodiče,

jak jsem Vás informoval již při zápisu Vašich dětí do naší školky, školní rok 2021/ 2022 začíná dne 1. 9. 2021. Při prvním příchodu do školy je potřeba mít od lékaře potvrzenou “Přihlášku dítěte” (ke stažení zde, případně lze ve všedních dnech 6:30 – 15:45 vyzvednout přímo ve škole u paní učitelky). Pokud si budete přihlášku tisknout samostatně, prosím, abyste ji vytiskli na jeden papír – oboustranně. Evidenční listy a GDPR s Vámi paní učitelka vyřeší osobně ve škole.

MŠ bude v tomto školním roce v provozu každý všední den v čase od 6:15 do 16:00.

Veškeré podrobné informace o každodenním fungování školky se dozvíte 1. září přímo od paní učitelky Blanky Jilkové. Na první den nicméně bude Vaše dítě potřebovat přezůvky. Prosíme jen o dodržení příchodu mezi 6:15 – 8:00.

S přáním hezkého zbytku letních dní,

Mgr. Pavel Čopf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *