Zlatý rýč 2021 – 1. místo v kategorii základních škol

V roce 2021 vysadila obec Hluboké Mašůvky ve spolupráci s naší školou a místním SDH celkem 160 ovocných stromků. Výsadba stromků byla financována ze SFŽP ČR v rámci projektu “Sázíme budoucnost”. Za naší školu bylo z celkového počtu 160 stromků vysazeno stromků 80.

Dne 3. 3. 2022 pak došlo k výročnímu předávání ocenění “Zlatý rýč” v několika kategoriích. Jsem velmi rád, že mohu říci, že v kategorii škol se naše škola umístila na 1. místě. Zlatý rýč jsme tak spolu se starostou naší obce Zbyňkem Freyem převzali z rukou hejtmana JMK Jana Grolicha, ministryně životního prostředí Anny Hubáčkové a dalších významných osobností veřejného života.

Zlatý rýč bude během několika málo dní spolu s fotografiemi a doprovodnými materiály vystaven ve škole.

Chtěl bych tímto poděkovat obci Hluboké Mašůvky, SDH Hluboké Mašůvky a všem dobrým lidem, kteří byli v této akci nápomocni a pomohli tak naší škole a obci k tomuto úspěchu a bez nichž by tento úspěch nebyl možný!

Mgr. Pavel Čopf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *