Rozloučení s 5. ročníkem – 28. – 29. 6. 2021

S koncem školního roku 2020/ 2021 naši školu opustily žákyně 5. ročníku. Tento školní rok bohužel nebyl takový, jaký bychom jim ho všichni přáli – školy a přátel zde si děvčata opravdu příliš neužila.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli s nimi náležitě rozloučit. Ve dne 28. a 29. června jsme podnikli výlet do Znojma završený akční “laser game” přestřelkou – na přání dívek :-).

Následně jsme se vrátili do školy, k večeru opekli špekáčky a vydaly se na pomoc kouzelnému skřítkovi. Dobrodružná cesta nás pak zavedla až na opravdovou stezku odvahy plnou kouzelných tvorů. (Děkujeme všem kouzelným tvorům za účast!)

Druhého dne jsme potom vyrazili na cyklovýlet do okolních lesů, brodili se řekami a potoky a vše zakončili odpočinkem na místním koupališti.

Celá akce se perfektně vydařila a věříme, že se našim, dnes již bývalým, žákyním bude i nadále dařit.

Za celý pedagogický sbor,

Mgr. Pavel Čopf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *